Odkurzacze

Bosch BGL32510 ProPower – wysoka skuteczność w lekkim odkurzaczu

Jeśli szukasz odkurzacza o wysokiej jakości sprzątania oraz lekkiej konstrukcji – ten odkurzacz jest dla Ciebie! Sprzątanie staje się przyjemniejsze niż dotychczas.

Wygląd zewnętrzny i akcesoria

Odkurzacz jest nie tylko zgrabny, ale i lekki! Jego waga bez wyposażenia wynosi 4,3 kg. Dzięki niskiej wadze, czterem, miękkim kółkom oraz wygodnemu uchwytowi sprzątanie będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze niż dotychczas. Urządzenie jest również eleganckie, dzięki czarnemu kolorowi obudowy i wyposażenia.

Do podstawowych akcesoriów odkurzacza należy: przełączalna szczotka rolkowa o szerokości powierzchni ssania 26 cm, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa oraz ssawka do tapicerki. Do wyposażenia należą także worki na kurz. Mają one pojemność 4 L, co pozwala na rzadszą ich wymianę i mniejsze koszty eksploatacji.

Dodatkowe zalety

Codzienne użytkowanie odkurzacza ułatwiają również dodatkowe rozwiązania. Do nich należy wymienić automatyczne zwijanie przewodu, elektroniczną regulację mocy ssania za pomocą specjalnego pokrętła, wskaźnik zapełnienia worka na kurz, dzięki któremu w odpowiednim momencie wymienimy worek na nowy.

Kolejną zaletą odkurzacza Bosch BGL32510 jest zasięg jego pracy. Wynosi on 10 metrów, dzięki czemu podczas sprzątania nie musimy przepinać przewodu zasilającego do innych gniazdek elektrycznych.

Higiena sprzątania

Nieocenioną zaletą odkurzacza jest zastosowany w nim system filtracji AirClean HEPA. Jest to higieniczny system, który ułatwia sprzątanie osobom cierpiącym na alergię na kurz, czy pyłki, które unoszą się w powietrzu. Wysoką higienę zapewnia również jednorazowe worki z zamknięciem MEGAfilt® SuperTEX. Dzięki zamknięciu użytkownik ma jeszcze bardziej ograniczony kontakt z alergenami.

Bosch BGL32510 ProPower to moc 2500 W zamknięta w super lekkiej obudowie. Jest to optymalne urządzenie, które powinno znajdować się w każdym domu, gdzie ceni się porządek, precyzję, ale także higienę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *