Odkurzacze

Bosch GL-30 ProPower 2.0 Turbo – sprzątanie na pełnych obrotach!

Zastanówmy się, czego każdy z nas oczekuje od odkurzacza? Dokładności, precyzji, siły i skuteczności? Jeśli tak, to ten odkurzacz jest idealny. Dzięki dodatkowej turbuszczotce odkurzanie dywanów staje się jeszcze prostsze.

Przede wszystkim: skuteczność

Bosch GL-30 ProPower 2.0 Turbo jest skutecznym urządzeniem do sprzątania powierzchni płaskich i dywanowych dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest wysokoobrotowy silnik HiSpin Motor. Posiada on specjalnie wyprofilowane łopatki wirnika, które zapewniają dużą skuteczność pobierania kurzy, przy równoczesnym niskim zużyciu energii. Niezawodną pracę silnika wspiera System PowerProtect. Jego główne zadanie jest utrzymanie wysokiej jakości odkurzania przy zapewniającym się worku na kurz.

Podstawowe wyposażenie

Do podstawowych akcesoriów odkurzacza należy przede wszystkim przełączalna szczotka rolkowa, turboszczotka, która idealnie czyści dywany, ssawka szczelinowa i ssawka do tapicerki oraz rura teleskopowa wraz z wężem.

Odkurzacz wyposażony jest w takie udogodnienia jak: automatyczne zwijanie kabla, wskaźnik wymiany pełnego worka zbierającego kurz, elektroniczną regulację siły ssania, którą można sterować za pomocą pokrętła. Dodatkowymi zaletami urządzenia są cztery, niezależne od siebie, miękkie kółka oraz wygodny uchwyt, dzięki którym użytkowanie odkurzacza jest proste i nie wymaga wysiłku.

Higiena

Urządzenie jest idealne również dla osób z alergią na kurz i pyłki. Posiada bowiem filtr HEPA, który zapewnia reemisję kurzu w klasie A. Dzięki niemu kurz zatrzymuje się na filtrze, a nie wylatuje z powrotem do powietrza. Użytkowanie odkurzacza ułatwi również worek na kurz. Nie tylko dzięki temu, że ma pojemność 4 litrów, co pozwala na rzadszą jego wymianę, ale również ze względu na zamknięcie, które ogranicza kontakt z alergenami.

Bosch GL-30 ProPower 2.0 Turbo to wysoka skuteczność zamknięta w stylowym i nowoczesnym odkurzaczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *