Pozostałe

Designerskie wieszaki do domu

Współczesne wieszaki to wyjątkowo strategiczne detale, które potrafią nadać wnętrzu charakteru oraz pomóc w codziennej organizacji. Ich kształty są coraz ciekawsze, tak więc bez problemu znajdziemy wiele oryginalnych rozwiązań, które nie tylko pomogą nam utrzymać porządek w przedpokoju, ale i zaimponują naszym gościom wyjątkowym designem.

Wieszak w przedpokoju to świetny sposób na poradzenie sobie z nadmiarem kurtek w holu. Szczególnie zimą ten problem staje się uciążliwy. Na rynku znajdziemy designerskie wieszaki na ubrania, które spełniają nie tylko funkcję użytkową, ale również są niepowtarzalnym elementem wystroju wnętrza. Na stronie https://otomeble.pl/wieszaki-na-ubrania.html znajdziemy szeroki wybór różnorodnych produktów z tej kategorii – wieszaki stojące, wiszące, mocowane do ściany, projekty klasyków i najnowsze projekty – każdy znajdzie coś dla siebie.

Myśl kreatywnie

Forma wieszaka zależy od miejsca, jakim dysponujemy w przedpokoju. Tam, gdzie tego miejsca jest mało, najlepiej sprawdzą się wieszaki ścienne. Oczywiście nie musi być to zwykła ścianka lub parę haczyków zawieszonych w rzędzie na ścianie. Możliwości jest naprawdę wiele. Możemy wybrać mocny kolorystycznie akcent lub kilka różnych rozwiązań, które ożywią nudę przedpokoju. Możemy też rozmieścić wieszaki na całej ścianie na różnych wysokościach, co nada powierzchni ciekawego wyglądu, a najmłodszym pozwoli bez problemu powiesić swoją kurtkę. Jeśli dysponujemy większym przedpokojem, możemy zdecydować się na dwa wieszaki stojące o różnej formie lub kolorach, które będą prezentować się jak ciekawe dzieła rzeźbiarskie.

Oryginalna forma

W sklepach znajdziemy wieszaki o szerokiej gamie kolorów, wzorach, wykończonych i formach. Fani stylu skandynawskiego mogą zdecydować się na białe wieszaki w formie tablicy z półką ze złoconymi haczykami, które będą świetnie pasować do prawie każdego wnętrza. Miłośnicy bardziej wymyślnych rozwiązań mogą wybrać wieszak wykonany z tworzywa sztucznego w kształcie budynku, zwierzaka bądź czegokolwiek. Takie rozwiązania świetnie sprawdzają się w awangardowo urządzonych pomieszczeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *