Pozostałe

Firma otwarta na klienta. Lada recepcyjna OVO.

Recepcja to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym biurze, firmie, punkcie usługowym czy miejscu użyteczności publicznej. Choć bywa niedoceniana, jednak to pierwsze miejsce, z którym styka się klient czy kontrahent po przybyciu do siedziby firmy. To recepcja decyduje o pierwszym wrażeniu. Od jej funkcjonalności i atrakcyjności zależy stosunek gości do osób pracujących w danym miejscu. Warto, więc zatroszczyć się o nowoczesną i wygodną ladę recepcyjną.

Zalety lady recepcyjnej OVO

Lada recepcyjna OVO znajdująca się w szerokiej ofercie sklepu internetowego Meblicante charakteryzuje się maksymalną użytecznością i funkcjonalnością. Mebel składa się z dwóch stref. Podwyższona część lady to idealna przestrzeń do pracy z dokumentami czy komputerem. Zapewnia dyskrecję, izolując pracownika od reszty otoczenia. Część obniżona to bardzo komfortowy, duży blat. Dzięki niemu możliwa jest sprawna komunikacja na linii recepcjonista-gość. W przypadku biur obsługi ta wspólna część blatu roboczego doskonale nadaje się do wypełniania wniosków, składania pism i innych, podobnych czynności.

Mebel dedykowany niewielkim pomieszczeniom

Nie wszystkie firmy dysponują przestronnymi recepcjami. W sytuacji, gdy miejsca jest naprawdę niewiele, lada OVO bardzo dobrze spełni swoje funkcje, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Ten produkt firmy MDD, poza swoimi praktycznymi zaletami, wyróżnia się także ciekawym designem. Z pewnością wzbogaci każde wnętrze, a jasne kolory dodadzą mu wrażenia lekkości i nowoczesności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *