Pozostałe

Fotel biurowy Mobi. Ergonomia i komfort w najlepszym wydaniu.

Oferta foteli obrotowych przeznaczonych głównie do pracy biurowej, ale również do nauki jest obecnie bardzo szeroka. Na tym tle wyróżniają się szczególnie siedziska polskiej marki Unique, oferowane przez sklep internetowy formyuzytkowe.pl. Ich konstrukcja oraz design doskonale wpisuje się w najnowsze biurowe trendy. Można je także z powodzeniem zastosować w domowych biurach i gabinetach.

Ergonomia to podstawa

O tym, jak ważna jest ergonomia fotela biurowego nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Fotel Mobi posiada odpowiednio wyprofilowane oparcie, które stanowi idealne podparcie dla kręgosłupa w trakcie wielogodzinnej pracy przy biurku. Szerokie siedzisko zapewnia komfortowe siedzenie, a membranowa tkanina użyta do jego produkcji dobrze przepuszcza powietrze. Fotel wyposażony jest w podłokietniki odciążające przedramiona, a co za tym idzie, również cały kręgosłup. Konstrukcja fotela oparta jest o mechanizm TILT. Daje on użytkownikowi możliwość swobodnego bujania się albo zablokowania fotela w optymalnej pozycji do pracy. Decydując się na ten model fotela możemy z łatwością uniknąć wszelkich dolegliwości związanych z niewłaściwą pozycją siedzącą. Bóle głowy, karku, kręgosłupa czy mięśni mogą być naprawdę uciążliwe. Do tego dochodzi ciągłe przemęczenie, brak koncentracji i złe samopoczucie. W tej sytuacji zakup ergonomicznego fotela wydaje się bardzo dobra inwestycją, gdyż poprawia wydajność pracy.

Dlaczego warto wybrać fotel Mobi?

Fotel Mobi to produkt naszej rodzimej marki Unique dającej gwarancję najwyższej jakości. W każdym projekcie tej firmy widać dbałość o najmniejsze nawet detale. Fotele marki Unique charakteryzują się wyjątkową solidnością i trwałością. Wszystko za sprawą zastosowanych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Mobi może stanowić doskonałe uzupełnienie przestrzeni biurowej. Kilka kolorów oparcia i siedziska do wyboru, pozwala na zakup mebla idealnie pasującego do wystroju danego wnętrza. Kółka jezdne oraz funkcja obrotowa sprawiają, że fotel jest bardzo mobilny, co zwiększa komfort pracy. Mobi to dobry wybór zarówno ze względów estetycznych, jak i funkcjonalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *