Pozostałe

Galeria handlowa jako miejsce dla dzieci

Galeria Łomianki to wyjątkowe centrum handlowe na tle Kampinoskiego Parku Narodowego, w którego pobliżu się znajduje. To bardziej niszowe i nastawione na bycie w zgodzie z przyrodą miejsce, w którym można oddać się zakupom, spędzić miło czas i skorzystać z rozbudowanej gamy usług. To także miejsce odpowiednie dla dzieci, które mogą się tu zarówno bawić jak i uczyć.

Teatrzyk

W galerii odbywają się w sezonie jesienno-zimowym specjalne przedstawienia dla dzieci z udziałem kukiełkowych bohaterów. To świetna, wciągająca zabawa dla małych milusińskich, którzy mogą udać się wraz z kukiełkami na niezwykłe przygody. Jedna historia to daleka wyprawa na pirackim statku wraz z wesołą kompanią, pragnącą odkryć skarby tego świata. Druga to z kolei zimowa opowieść o elfie próbującym odnaleźć świętego Mikołaja. Pomaga mu dzielny zaprzęg reniferów oraz oczywiście dzieci.

Wyścigi po galerii

Dzieci mogą poczuć się, jak prawdziwi kierowcy w lśniącym, czerwonym Audi, będącym jednocześnie koszykiem zakupowym. Koszt wynajmu takiej sportowej bryki to jedynie 5 zł — bez ograniczenia czasu oraz kaucja zwrotna 5 zł.

Plac zabaw

Galeria Łomianki to przestrzeń przyjazna dzieciom, posiadająca specjalne siedziska dla małych odwiedzających i kolorowe strefy dla dzieci. Nawet łazienki są barwne i pełne udogodnień dla najmłodszych. Wewnątrz znajduje się mały plac zabaw ze stylizowanymi siedziskami, dotykowymi ekranami i podłogą oraz konstrukcjami do wspinaczki.

Na zewnątrz jest duży plac zabaw przed galerią. Całkowicie bezpieczny dla dzieci — barierki ochronne znajdują się dookoła terenu. Wszystko jest tutaj kolorowe i przyjazne. Dzieci mają do wyboru huśtawki, drabinki, drewniane konstrukcje do biegania — domki ze schodkami i mostkami czy wieżyczkę do wspinania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *