Odkurzacze

Gwarancja czystego powietrza z odkurzaczem Bosch BGL3B220

Porządki domowe często są uciążliwe dla osób z alergią na pyłki i roztocza. Kurz unosi się wszędzie, powodując często kichanie i załzawione oczy. Z odkurzaczem Bosch odkurzanie stanie się przyjemne!

Idealny dla alergików

Wielką zaletą tego odkurzacza są filtr oraz worki na kurz. Higieniczny filtr PureAir precyzyjnie oczyszcza wydmuchiwane powietrze umożliwiając osiągnięcie reemisji kurzu w klasie A. Worki na kurz posiadają 4 litry pojemności, dzięki czemu rzadziej je wymieniamy i mamy mniejszy kontakt z alergenem. Poza tym worki PowerProtect Typ G ALL (BBZ41FGALL) posiadają zamknięcie, dzięki któremu kurz nie wydostanie się na zewnątrz

Podstawowe wyposażenie

Oprócz wcześniej wymienionych rozwiązań odkurzacz wyposażony jest również w szczotki do różnych typów podłogi, szczotkę rolkową, wąż, rurę teleskopową, którą można złożyć. Urządzenie posiada cztery, średniej wielkości kółka, dzięki którym jest w stanie sprawnie pokonywać większej przeszkody i pokonywać zakręty. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz wygodnemu uchwytowi łatwo się go przechowuje i przenosi.

Dodatkowe ułatwienia

Odkurzacz posiada wskaźnik sygnalizujący na potrzebę wymiany worka, automatyczne zwijanie kabla oraz regulację elektroniczną siły ssania przy pomocy pokrętła. Dzięki tym zastosowaniom urządzenie jest jeszcze bardziej wygodne w użytkowaniu.

Skuteczność odkurzania

Gwarantem wysokiej skuteczności zbierania kurzy jest wysokoobrotowy silnik ze specjalnie wyprofilowanymi łopatkami wirnika, jak również System PowerProtect, który zapewnia odkurzanie na stałym, wysokim poziomie nawet przy zapełniającym się worku na kurz. Jego praca jest tak samo dobra jak odkurzaczy o mocy 2400 W, jednak nasz model zużywa znacznie mniej prądu!

Bosch BGL3B220 zapewnia nie tylko czyste powierzchnie twarde oraz dywany, ale również czyste powietrze. Jego praca jest dokładna i precyzyjna, dzięki czemu sprzątanie staje się przyjemne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *