Pozostałe

Jak umeblować pokój dla dwóch dziewczynek?

Niekiedy nasze możliwości mieszkaniowe są ograniczone. Zdarza się, że posiadamy dwójkę dzieci i mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu. Czy zdecydować się na zakup jednolitej meblościanki, w której zmieszczą się także dwa łóżka lub samodzielnie skomponować meble? Na jakie meble postawić, by pokój po urządzeniu był przestronny?

Piętrowe łóżko

Dwójka dzieci w jednym pokoju? Dobrym rozwiązaniem będzie wybranie piętrowego łóżka. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo miejsca, pokój będzie wydawał się przestronniejszy. Posiadanie piętrowego łóżka oprócz tego, że jest funkcjonalne może sprawiać frajdę naszym dzieciom. Kiedy nasze dziewczynki będą nastolatkami, można zdecydować się na dwa oddzielne łóżka.

Wszystko po dwa razy

jeśli chcemy pomieścić w jednym pokoju dwójkę dzieci musimy także pomyśleć o tym by każda z naszych dziewczynek miała swoje miejsce do nauki i odrabiania zajęć domowych. Na pewno będziemy musieli kupić dwa biurka. Istnieje wiele rozwiązań, dzięki którym zmieścimy dwa biurka nawet na niewielkiej przestrzeni. Dwie małe kobiety będą musiały posiadać wiele szafek oraz wszelkich komód, które pomieszczą nie tylko szkolne akcesoria ale także ciuchy. Wybór mebli do pokoju dwóch dziewczynek to prawdziwe wyzwanie, na szczęście jest wiele nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą na sprytne rozmieszczenie półek w pokoju. Szeroki wybór mebli do dziecięcego pokoju znajdziemy na stronie sklepu internetowego lululaj.eu. By pokój wydawał się przestronny pomaluj ściany na jasny kolor a w oknach umieść rolety, tym samym rezygnując z ciężkich kotar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *