Lodówki

Lodówka BOSCH KGN39XI42

Chłodziarko – zamrażarka Bosch KGN 39XI42 jest eleganckim i funkcjonalnym urządzeniem, które każdy z nas powinien mieć we własnym domu. Dodatkowo urządzenie to pozwoli nam na obniżenie rachunków dzięki klasie energooszczędności A+++.

Klasyka i praktyczność

Lodówka Bosch KGN 39XI42 posiada wymiary: wysokość 201,0 cm, szerokość 60,0 cm oraz głębokość 65,0 cm. Drzwi lodówki są pokryte powłoką AntiFingerprint, dzięki czemu nie będzie na niej śladów odcisków palców. Obudowa chłodziarki jest koloru inox metalic a drzwi imitują kolor stali szlachetnej, dzięki czemu lodówka wygląda bardzo stylowo. Na froncie lodówki znajduje się również elektroniczna regulacja temperatury i wyświetlacz cyfrowy. Drzwi urządzenia zamocowane są prawostronnie, jednak istnieje możliwość zmiany strony.

Nowoczesne funkcje i systemy

Sama chłodziarka ma pojemność 269 l. Wyposażona jest w system MultiAirflow, system obiegu chłodnego powietrza, który równomiernie rozprowadza je na wszystkich poziomach urządzenia oraz oświetlenie LED. Posiada on 5 półek z bezpiecznego szła, stelaż na puszki oraz chromowany stelaż na butelki, pojemnik na kostki lodu, tacę do zamrażania owoców oraz pojemnik na jajka, a także komorę świeżości o obniżonej temperaturze
o 2-3 stopnie oraz szufladę CristerBox z regulacją wilgoci, idealną do przechowywania warzyw i owoców. Zamrażarka z kolei ma pojemność 86 l i wyposażona jest w trzy przezroczyste szuflady.

Dodatkowo chłodziarko-zamrażarka Bosch KGN 39XI42 posiada funkcję NoFrost, alarm informujący o otwartych drzwiach zamrażarki oraz w przypadku awarii zamrażalnika. Urządzenie wyposażone jest również w wyłącznik opcji super chłodzenia i super zamrażania.

Świeżość i porządek

Chłodziarko – zamrażarka Bosch KGN 39XI42 jest optymalnym i nowoczesnym urządzeniem o najwyższej klasie energetycznej. Dzięki niej nasza żywność nie tylko będzie świeża, dzięki zapewnieniu odpowiedniej temperatury, ale również uporządkowana dzięki wielu półkom i szufladom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *