Pozostałe

Motorki na akumulator dla dzieci – jak wybrać najlepszy?

Maluchy marzą o własnym pojeździe, a szczególnie o mini motocyklu, na którym można pędzić z bezpieczną i dziecięcą prędkością do przodu. Dzięki wyobraźni producentów zabawek to marzenie jest do spełnienia! Wystarczy, że kupimy motor na akumulator. Zabawki są w pełni bezpieczne i oferują mnóstwo zabawy. Przede wszystkim jednak przejażdżka motorem to niesamowita frajda, która wciąga na wiele godzin.

Podpowiadamy, jaki motor na akumulator warto wybrać oraz jak przedstawiają się ceny takich zabawek. Wybór jest całkiem spory, najlepiej jednak korzystać z zaufanych sklepów takich, gdzie znajdziemy bezpieczny sprzęt dla malucha.

Jaki motorek na akumulator wybrać?

Rynek oferuje spory wybór motorów na akumulator dla najmłodszych. Zabawki różnią się między sobą konstrukcją, zasilaniem, dodatkowymi opcjami oraz ilością miejsc. Do najczęściej kupowanych należą motocykle jednoosobowe, jednak znajdziemy też dwuosobowe jednoślady. Większość motorków posiada jeden lub dwa pojemne akumulatorki od 6 do 12 V z napędem na jedno bądź dwa koła. Istnieją licencjonowane motory sławnych firm, jak Harley Davidson czy Yamaha oraz konstrukcje nielicencjonowane przez znaną markę. Znajdziemy też motory turystyczne, ścigacze, terenowe, crossy oraz naked bike. Warianty kolorystyczne są bogate a wersji wyposażenia jest wiele. Oznacza to, że możemy łatwo dobrać sprzęt pod konkretne upodobania malucha. Najszybsze motory rozpędzają się do mniejszych prędkości niż samochody na akumulator. Dziecko więc bez problemu zapanuje nad mocą drzemiącą w zabawce.

Jak wygląda cena zabawek?

Motor elektryczny dla dzieci jest tańszy niż samochód na akumulator. Cena najtańszych a przy tym dobrych modeli oscyluje w okolicach 250 zł. Te najdroższe kosztują około 1000 zł, choć znajdziemy i takie, których koszt przekracza ponad 1,5 tysiąca zł. Cena zależy od wielu czynników, takich jak napięcie oraz pojemność akumulatora, moc silnika elektrycznego, sposób realizowania napędu itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *