Pozostałe

Niebanalne krzesła do wnętrza Twojego lokalu

Właściciele restauracji lub innych lokali gastronomicznych, decydujący się na nowoczesne, minimalistyczne aranżacje, powinni zastanowić się nad wybraniem oryginalnych, nietuzinkowych krzeseł od producenta Delta deltachairs.com, należących do linii Doris. Krzesła Doris PS kryją bowiem w sobie piękno niesztampowego wzornictwa przy wysokiej funkcjonalności. Odwiedzający restaurację goście z całą pewnością, będą mogli wygodnie rozsiąść się, by zjeść ulubiony posiłek, wypić kawę czy porozmawiać w gronie znajomych.

Smukłe, pokryte tapicerką drewniane siedzisko, łączy się bezpośrednio z komfortowym oparciem. Ta oryginalna forma, którą osadzono następnie na wytrzymałych stalowych nogach, zalicza się do wyjątkowo odpornych rozwiązań. Meble, przeznaczone do gastronomii, bardzo często są eksploatowane w o wiele znaczniejszym stopniu, niż te, które służą w domowym zaciszu. Zastosowane do ich produkcji materiały będą zatem odporne na częste przecieranie oraz działanie czynników zewnętrznych. Nawet przy częstym czyszczeniu, nie pojawią się mało estetyczne zarysowania.

Solidne krzesła serii Doris, sprawdzą się zatem zarówno w codziennych aranżacjach, jak i wyjątkowych, na specjalne okazje (uroczystości oraz imprezy okolicznościowe). Wynika to z wykorzystania do produkcji siedziska i oparcia, rewelacyjnej sklejki bukowej. Jest to materiał giętki, który dopasuje się do postawy siedzącego na krześle gościa. Drewno tego rodzaju, wykorzystywane jest nie tylko ze względu na wspomnianą wcześniej elastyczność i odporność, ale również w związku z nietuzinkową kolorystyką. Elementy bukowe bogate są bowiem w niepowtarzające się wzory słojów. Na tej podstawie, zaprojektowano elegancki, wytworny motyw sklejki bukowej. Sama płyta sklejki o grubości 10,5 mm, z której ukształtowano piękną fakturę krzesła Doris PS, pokryta została dodatkowo lakierem poliuretanowym, dzięki któremu właściciel kompletu krzeseł tej linii, cieszyć się będzie nimi przez szereg lat. Krzesła dostępne są w następujących odcieniach: imitacji buku naturalnego, wenge, czy bieli. Oczywiście, klienci, którzy zdecydują się na zamówienie przynajmniej czterech krzeseł, mogą dopasować dowolny kolor z palety RAL classic.

Na krzesła Doris PS, klienci otrzymują dwa lata gwarancji. Z całą pewnością, włączone w jakąkolwiek aranżację – klasyczną lub nieco odważniejszą, pomogą zbudować w restauracji niepowtarzalną atmosferę, do której każdy będzie chciał wracać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *