Odkurzacze

Odkurzacz Bosch BGL 31700

Firma Bosch jest niemieckim producentem urządzeń AGD cenionym i znanym na rynku europejskim i światowym. Jego produkty cechują się energooszczędnością oraz niezwykłą skutecznością. Łączą w sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design. Takim produktem jest również Odkurzacz Bosch BGL 31700.

Wyposażenie

Odkurzacz Bosch BGL 31700 jest barwy czerwonej z czarnymi elementami. Dzięki temu wygląda klasycznie i elegancko. Do wyposażenia odkurzacza należy rura metalowa – teleskopowa wąż, szczotka dywanowo-podłogowa, szczotkę do odkurzania szczelin i tapicerki. Urządzenie wyposażone jest w cztery, plastikowe obrotowe kółka, ergonomiczny uchwyt służący do jego przenoszenia, kabel zasilający o długości 7 metrów. Posiada również elektroniczną regulację siły ssania, automatyczne zwijanie przewodu zasilającego, dzięki czemu jego użytkowanie staje się jeszcze prostsze. Wskaźnik wymiany filtra oraz wskaźnik zapełnienia worka ułatwia zachowanie wydajności pracy odkurzacza na stałym, wysokim poziomie. W obudowie odkurzacza znajduje się schowek na akcesoria. W ten sposób wszystkie potrzebne elementy i końcówki są zawsze pod ręką.

Moc czystego powietrza

Urządzenie posiada silnik o mocy 1700 W, co gwarantuje na zachowanie perfekcyjnego porządku. Efektywność odkurzacza wzmacnia odpowiedni filtr. Dzięki zastosowaniu trójwarstwowego filtra odkurzacz wychwytuje około 99% zanieczyszczeń. System filtracji AirClean II sprawia, że kurz nie dostaje się do powietrza podczas sprzątania. Posiada również wymienne worki na kurz o pojemności 4l, typu MEGAfilt SuperTEX typ G, co dodatkowo wspiera czystą pracę urządzenia. Odkurzacz polecany jest szczególnie osobom, które mają uczulenie na pyłki i kurz.

Odkurzacz Bosch BGL 31700 to klasyk w swojej kategorii. Nie tylko gwarantuje czystość powierzchnie płaskich i dywanów, ale również dba o jakość powietrza w naszym domu. Jest prosty w użyciu oraz posiada nowoczesny wygląd. Po prostu idealny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *