Odkurzacze

Odkurzacz Bosch MoveOn, symbol BGL35110

Odkurzacz nowej serii MoveOne jest produktem firmy Bosch, który charakteryzuje się nie tylko pięknymi kolorami, ale również efektywnością. Ten model występuje
w pastelowo-żółtym kolorze. Jest elegancki, zgrabny i nowoczesny, ale i funkcjonalny.

Perfekcyjna praca

Dzięki wykorzystaniu niemieckiej technologii w budowie innowacyjnego silnika przepływ powietrza jest znacznie wydajniejszy, dlatego zanieczyszczenia znikają w mgnieniu oka! Pracę silnika wspiera filtr HEPA, który zatrzymuje roztocza i drobnoustroje, dlatego też jest idealny dla alergików, czy rodzin z dziećmi.

Prosta obsługa

Urządzenie posiada rurę teleskopową, które ma możliwość obrotu o 360 stopni, a także 10-metrowy kabel. Rura odkurzacza posiada również system przechowywania rury. Dzięki takiemu wyposażeniu dotrzemy w najbardziej niedostępne miejsca w naszym mieszkaniu. Łatwe sprzątanie zapewniają również przełączalna szczotka rolkowa, szczotka do sprzątania twardych powierzchni, ssawka szczelinowa, ssawka do tapicerki oraz elektroniczna regulacja siły ssania. Manewrowanie odkurzaczem ułatwiają dwa duże koła wykończone gumą i jedno mniejsze kółko, ergonomiczny uchwyt oraz niewielka waga. Duże koła sprawiają, że odkurzacz łatwo porusza się po dywanach z wysokim włosiem, i dzięki temu także skuteczniej pokonuje progi. Dzięki niewielkim rozmiarom łatwo się go przechowuje.

Ekonomia użytkowania

Podczas używania odkurzacza Bosch MoveOn nie tylko zaoszczędzamy na opłatach za energię elektryczną. Oszczędzamy również na kosztach eksploatacyjnych. Dzięki 4 litrowemu workowi rzadziej go wymieniamy i zmniejszamy koszty zakupu nowych.

Seria odkurzaczy MoveOn łączy w sobie piękną kolorystykę, kompaktową budowę oraz niezawodność i wydajność. Sprzątanie dzięki niemu będzie łatwe i przyjemne, ale również i dokładne. Odkurzacze polecane osobom z alergią na kurz i rodzinom z dziećmi. Po prostu: połączenie niemieckiej jakości z nowoczesnym designem.

A zatem: cała naprzód!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *