Odkurzacze

Odkurzacz Bosch MoveOn, symbol BGL35127

Czy odkurzacz może być równocześnie ładny i wydajny?? Może!! Odkurzacz Bosch MoveOn łączy w sobie wysoką skuteczność odkurzania z nowoczesnym wyglądem. Dodatkowo jest energooszczędny, gdyż posiada klasę efektywności energetycznej A.

Wygoda sprzątania

Urządzenie wyposażone jest w dwa duże i miękkie koła i jedno mniejsze kółko obrotowe, rurę teleskopową, wygodny uchwyt. Dzięki elektronicznej regulacji siły ssania automatycznemu zwijaniu kabla, wskaźnikowi konieczności wymiany worka oraz systemie przechowywania rury jest niezwykle prosty w użyciu. Odkurzacz wyposażony jest w takie akcesoria jak: przełączalna szczotka rolkowa, szczotka do odkurzania twardych powierzchni, ssawka szczelinowa i do tapicerki. Urządzenie posiada również filtr higieniczny, dzięki czemu odkurzacz osiąga klasę reemisji kurzu B.

W zestawie z odkurzaczem kupujący nabędzie również wymiennych worków. Worki mają pojemność 4 litrów i wykonane są z polaru. Posiadają również zamknięcie, dzięki któremu użytkownik będzie miał ograniczony kontakt z kurzem przy ich wymianie.

Silnik HiSlin Motor

Odkurzacz również posiada innowacyjny, wysokoobrotowy silnik, który zbudowany jest ze specjalnie wyprofilowanych łopatek wirnika. Dzięki takiej budowie silnik dokładnie zbiera kurz, przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Jego skuteczność odkurzania jest porównywalna z odkurzaczami o mocy 2200W a pobór energii znacznie niższy.

System Power Protect

System ten ma za zadanie przedłużyć skuteczność odkurzania urządzenia. Dzięki temu odkurzacz jest skuteczny również przy zapełniającym się worku na kurz, a worki wystarczają na dłużej.

Odkurzacz Bosch MoveOn jest kolejnym urządzeniem wydanym przez firmę BOSCH, który jest nie tylko wydajny i energooszczędny, ale również nowoczesny. Będzie pasował do każdego wnętrza. Dzięki dużym, miękkim kolom zapobiega rysowaniu się delikatnych podłóg, a silnik HiSlin Motor sprawia jeszcze bardziej dokładne i efektowniejsze sprzątanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *