Odkurzacze

Odkurzacz GL-45 ProPower 2.0 Turbo

Odkurzacz GL-45 ProPower 2.0 Turbo to urządzenie gwarantujące wysoką jakość przy niskich kosztach eksploatacji. Docenią go przede wszystkim właściciele domowych pupilów. Dzięki specjalnej turbuszczotce zbiera nie tylko kurz, ale również sierść zwierząt.

Standardowe wyposażenie

Urządzenie standardowo wyposażone jest w rurę teleskopową, szczotki do odkurzania tapicerki oraz wszelkich szczelin oraz cichą przełączalną ssawkę SilentClean Premium. Posiada opcję automatycznego zwijania kabla. Urządzenie wyposażone jest w dodatkowe szczotki, uchwyt do przenoszenia oraz kółka, dzięki czemu sprzątanie jest łatwe i wygodne. Odkurzacz jest dostępny w czerwonej wersji kolorystycznej.

Wydajność

Odkurzacz, jak inne odkurzacze firmy BOSCH posiada system QuattroPower, dzięki któremu producent może zapewnić użytkownikowi wysoką skuteczność, przy niskich kosztach oraz system PowerProtect, który zapewnia maksymalną wydajność odkurzania
przy zapełniającym się worku.

Idealny dla alergików

Dzięki zastosowaniu filtru HEPA odkurzacz ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób z alergią. Zapobiega on ponownemu dostaniu się kurzu na powierzchnie i do powietrza.

Przy zastosowaniu worków typu G ALL z zamknięciem, które są polecane do tego odkurzacza, dodatkowo ograniczony jest kontakt użytkownika z alergenem. Worki na kurz mają dużą pojemność, dlatego nie ma potrzeby częstej ich wymiany.

Dywan bez sierści

Jeśli poszukujemy odkurzacza, który pozwoli nam pozbyć się sierści z dywanu to ten model jest perfekcyjny. Dzięki innowacyjnej turbuszczotce ProAnimal sierść i kurz w prosty i szybki sposób zniknie z dywanu. Jest ona łatwa w czyszczeniu i ma 280 cm szerokości.

Odkurzacz GL-45 ProPower 2.0 Turbo producenta BOSCH to idealny odkurzacz dla posiadaczy futrzanych pupili oraz osób z alergią na roztocza. Perfekcyjnie zbiera sierść z dywanów oraz kurz z powierzchni płaskich. Odkurzacz jest eleganckim, nowoczesnym urządzeniem, wygodnym w obsłudze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *