Odkurzacze

Odkurzacz GL-45 ProSilence

Odkurzacz GL-45 ProSilence to urządzenie wyprodukowane przez firmę BOSCH w Niemczech. Producent w tym modelu największą uwagę zwrócił na perfekcyjną pracę przy minimalnym hałasie, dzięki czemu odkurzacz wyjątkowo cicho pracuje. Posiada klasę efektywności energetycznej A.

Wyposażenie

Urządzenie jest nowoczesne, wyposażone jest w cichą ssawkę metalowymi płytkami, dzięki czemu skutecznie zbiera kurz, szczególnie z podłogi, szczotkę do odkurzania przystosowaną do czyszczenia twardych powierzchni ze szczelinami, a także w rurę teleskopową i dodatkową szczotkę do tapicerki.

Wygoda

Odkurzacz standardowo posiada opcję automatycznego zwijania kabla, parkowania w pionie i w poziomie, ale również wskaźnik sygnalizujący potrzebę wymiany worka, czy elektroniczną regulację siły ssania za pomocą suwaka. Jest wygodny w użyciu dzięki ergonomicznemu uchwytowi, trzem kółkom oraz niskiej wadze: 4,9 kg (bez wyposażenia).

Higiena

GL-45 ProSilence posiada filr HEPA, który można zmywać. Worki na kurz natomiast mają pojemność 5 litrów, są one wymienne i posiadają zamknięcie (typ G ALL), dzięki czemu użytkownik nie ma bezpośredniego kontaktu z kurzem. Jest to idealne rozwiązanie
dla alergików.

Specjalne systemy

Odkurzacz jest wyposażony w trzy systemy: SilnetSound System 70 gB zapewnia bardzo cichą pracę urządzenia, QuattroSound System gwarantuje skuteczność odkurzania podłoża przy równoczesnym niskim zużyciu energii, a dzięki systemowi PowerProtect urządzenie zachowuje swoją skuteczność nawet przy zapełniającym się worku na kurz.

Optymalne rozwiązanie

Odkurzacz GL-45 ProSilence firmy BOSCH jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników ceniących sobie dokładność odkurzania, wydajność i cichą pracę urządzenia. Dzięki specjalnym szczotkom perfekcyjnie odkurza powierzchnie płaskie, a dzięki dużej pojemności worków staje się jeszcze bardziej ekonomiczny w użytkowaniu. Jest wygodny w użyciu i do tego posiada stylowy design.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *