Okapy

Okap Bosch DHL545S – gotowanie staje się przyjemniejsze

Okap jest niezastąpionym wyposażeniem każdej kuchni. Dzięki temu urządzeniu zapachy nie rozprzestrzeniają się po wszystkich pomieszczeniach mieszkania, czy domu. Okap Bosch DHL545S sprawi, że gotowanie to będzie czysta przyjemność.

Montaż

Okap Bosch DHL545S to okap wysepkowy. Można go zamontować przy ścianie, bądź nad wyspą. Jest przeznaczony również do zabudowy pod przystosowaną szafkę, czy komin.

Wygląd zewnętrzny

Okap posiada lakierowaną obudowę o kolorze srebrnego metaliku. Jest sterowany mechanicznie. Dodatkowo posiada oświetlenie: dwie lampy halogenowe, które
są optymalnym i energooszczędnym rozwiązaniem. Lampy zapewniają oświetlenie płyty grzewczej. Jest możliwość sterowania wydajnością oraz oświetleniem przy pomocy wyłączników suwakowych. Urządzenie posiada 2 silniki i specjalny przeciwtłuszczowy filtr.

Dodatkowe opcje i funkcje

Okap zapewnia wysoką jakość powietrza w kuchni dzięki wydajności wentylatora, która wynosi 490 m3/h w trybie intensywnym. Urządzenie pracuje w obiegu otwartym oraz zamkniętym. W obiegu otwartym maksymalny przepływ powietrza wynosi 380 m3/h, natomiast przy zamkniętym – 340 m3/h. Posiada trzy stopnie regulacji plus dodatkowy stopień intensywny, który szybko i efektywnie usuwa niechciane zapachy oraz tryb Boost. Jest też wyjątkowo cichy. Hałas pracy wyrażony w decybelach wynosi 47.

Filtr

Urządzenie posiada filtr metalowy z ramą aluminiową. Jest to kaseta wykonana z materiału przeciwtłuszczowego Washable synthetic. Filtr nadaje się do zmywania w zmywarce, dlatego z dużą łatwością zachowamy jego czystość.

Okap Bosch DHL545S to urządzenie, dzięki któremu nie tylko w optymalny sposób zaaranżujemy kuchnię i dodamy jej profesjonalnego wyglądu, ale również zapobiegniemy rozprzestrzenianiu się zapachów we wszystkich pokojach naczesz posiadłości. To niezawodne urządzenie o czterech stopniach mocy, energooszczędnym oświetleniu i nowoczesnym designie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *