Okapy

Powiew świeżości w Twojej kuchni – okap Bosch DHU665C

Rodzajów okapów jest kilka. Wśród nich możemy wyróżnić okapy wysepkowe, wyspowe, kominowe, szufladowe oraz podszafkowe. Te ostatnie są najbardziej popularne w gospodarstwach domowych. Jednym z takich okapów jest urządzenie firmy Bosch DHU665C. Dzięki niemu powietrze w naszej kuchni zawsze będzie świeże i pachnące.

Budowa i wygląd zewnętrzny

Okap ma szerokość 60 cm. Jest to ważna informacja, gdyż szafka pod którą ma być montowany okap musi mieć odpowiednie rozmiary. Dzięki takiej instalacji oszczędzamy dużo powierzchni. Docenimy to jeśli posiadamy małą kuchnię.

Korpus obudowy jest wykonany ze stali szlachetniej. Okap w większości jest koloru stali szlachetnej, posiada czarne elementy. Nadaje mu to profesjonalnego i stylowego design.

Urządzenie wyposażone jest również w oświetlenie halogenowe: dwie lampki o mocy 28 W, które mają za zadanie oświetlać płytę grzewczą oraz regulowany szklany daszek.

Okap nie może pracować bez specjalnego filtra. Bosch DHU665C posiada filtr przeciwtłuszczowy w postaci kasety. Wykonany jest on z materiału Washable synthetic, dzięki czemu możemy go czyścić pod wodą, np. myjąc w zmywarce. Dzięki temu urządzenie łatwo można czyścić.

Tryby pracy i sterowanie

Bosch DHU665C pracuje w dwóch trybach: otwartym i zamkniętym. Dzięki dwóm silnikom, których łączna moc wynosi 250 W, wydajność wentylatora wynosi 360 m3/h. Zapewnia to optymalną jakość powietrza w naszej kuchni. Mimo dużej wydajności urządzenie jest wyjątkowo ciche. Hałas jaki wytwarza podczas pracy wynosi tylko 58 dB.

Okap sterowany jest mechanicznie, przy pomocy przycisków znajdujących się na obudowie urządzenia. Posiada trzy-stopniowy poziom prędkości pracy wentylatora. Dzięki temu dostosujemy pracę wentylatora do naszych potrzeb.

Bosch DHU665C jest stylowym i eleganckim urządzeniem, które będzie pasować do większości kuchni. Dodatkowym atutem urządzenia jest łatwość w obsłudze oraz w utrzymaniu go w czystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *