Pralki

Pralka BOSCH WAE 20166 PL

Firma BOSCH, tworząc swoje produkty stawia na wysoki standard wykonania, praktyczność i energooszczędność. Widać to na przykładzie Pralki BOSCH WAE 20166 PL, która łączy w sobie te wszystkie cechy.

Wygląd zewnętrzny

Pralka BOSCH WAE 20166 PL to pralka automatyczna, wolnostojąca. Będzie dobrze się prezentować w każdej łazience: zarówno tej z tradycyjnym wystrojem, jak i nowoczesnym. Posiada białą obudowę i jest ładowana od frontu. Mierzy 84,8 cm wysokości, 60 cm szerokości oraz 59 cm głębokości. Głębokość bębna wynosi natomiast 55 l. Wyposażona jest w przyciski TouchControl, czyli sterowanie dotykowymi przyciskami na panelu elektronicznym. Jest sterowana elektronicznie przy pomocy jednego pokrętła dla wszystkich programów.

Szeroki wybór funkcji i programów

Bosch WAE 20166 PL posiada klasę energetyczną najwyższą klasę energooszczędności A+++ dzięki dwóm oprogramowaniom: ActivWater oraz VarioPerfect. ActivWater ma za zadanie oszczędzać wodę, dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania znajdującego się w bębnie i tym samym zużywa tylko tyle wody ile to jest potrzebne. Kontroluje on również poziom piany w bębnie. VarioPerfect z kolei pozwala na oszczędność energii (EcoPerfect) lub skrócenie czasu prania (TimePerfect).

Pralka posiada oprócz standardowych ustawień temperatur od 20 do 90 stopni
oraz prania syntetyków, bawełny, jedwabiu i odzieży delikatnej również programy specjalne: Super Krótki 15′, Mix, Wełna, Delikatne, a także ochronę przed zagnieceniami, redukcję obrotów wirowania. Maksymalna prędkość wirowania pralki to 1000 obr/min. Jest możliwość obniżenia ich do 600 obr/min, bądź wyłączenia wirowania.

Bądź eko!

Pralka BOSCH WAE 20166 PL łączy w sobie styl, wydajność, ale przede wszystkim oszczędność. Dzięki specjalnym programom rachunki za energię elektryczną i zużycie wody będą mniejsze. Pralka idealna dla rodzin z dziećmi, gdzie pranie robione jest często, ale także dla osób ceniących sobie ekologiczny styl życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *