Pozostałe

Stół multimedialny i jego możliwości

Na nowoczesne stoły multimedialne składają się ekrany dotykowe z dedykowaną aplikacją. Dana firma może zamówić stół multimedialny, do którego zostanie opracowywana specjalna aplikacja. Będzie ona dostosowana do funkcji, jaką stół ma spełniać. Tego typu urządzenia posiadają nieograniczone możliwości, które można wykorzystać na wiele sposobów. Stół taki świetnie sprawdzi się w poczekalni, w restauracji, na uniwersytecie czy w firmie.

V-TABLE to multimedialny stół dotykowy, o którego kształcie, rozmiarze czy kolorze może zdecydować sam klient, jeśli skorzysta z oferty https://videofonika.pl/produkty/stol-multimedialny-v-table/. Wszystko zostanie opracowane adekwatnie do miejsca, w którym ma być postawiony i funkcji, jakie urządzenie ma spełniać.

Co oferuje V-TABLE?

Stoły wyposażono w profesjonalny panel LCD przystosowany do pracy w pozycji stołu oraz odpowiednią wentylację, sprawiającą, że może pracować w trybie ciągłym. Użyta technologia dotykowo-pojemnościowa działająca przez szkło sprawia, że można uzyskać blat w formie jednolitej powierzchni bez dodatkowych ram. Co więcej, stół jest przy tym odporny na zalania oraz łatwy w utrzymaniu w czystości. Wszystkie te właściwości pozwalają na wykorzystanie stołów multimedialnych V-Table w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu takich jak galerie handlowe, kina, lotniska czy targi.

@Table – Bestseller!

Stół multimedialny @Table to idealne rozwiązanie biznesowe, pozwalające w ciekawy sposób przedstawić ofertę firmy. Jego ostre kształty i wykończenie w czarnym szkle, w połączeniu ze szczotkowaną stalą nierdzewną, świetnie wkomponują się w nowoczesne wnętrza biurowe. Produkt jest najczęściej wybierany przez klientów Videofoniki jako uzupełnienie sal konferencyjnych, showroomów lub hotelowych lobby. Warto dodać, że @Table wyposażono w pojemnościowy ekran dotykowy, profesjonalny monitor oraz komputer typu mini-PC na systemie operacyjnym Windows.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *