Suszarki

Suszarka Bosch WTW 85460PL

Suszarka Bosch WTW 85460PL jest to suszarka kondensacyjna z pompą ciepła. Posiada nowoczesny design i innowacyjne systemy oraz klasę energetyczną A++, co pozwoli na niskie zużycie energii elektrycznej przez wiele lat.

Wyższa klasa suszenia

Suszarka ta posiada wymiary 84.2×59.7×63.6 cm. Wytłoczenia na bocznych ścianach obudowy suszarki mają za zadanie eliminację wibracji i hałasu towarzyszącego przy wirowaniu odzieży.

Urządzenie wyposażone jest w szklane drzwi, zamontowane prawostronnie, delikatne przyciski, a także duży wyświetlacz LED, na którym wyświetla się informacja o szacowanym czasie do końca procesu suszenia, przebiegu programu oraz specjalnych funkcjach.

Bęben suszarki wykonany jest ze stali szlachetnej, a dzięki specjalnej strukturze chroni tkaniny przed uszkodzeniami. Załadunek suszarki to 9 kg odzieży.

Suszarka Bosch WTW 85460PL posiada zabezpieczenie przed otwarciem przez dzieci, wygodną blokadę. Użytkownik informowany jest o zakończeniu programu sygnałem dźwiękowym.

Najważniejszą zaletą tej suszarki jest system samooczyszczenia wymiennika ciepła. Jest to bardzo przydatna opcja, gdyż nie trzeba pamiętać o samodzielnym czyszczeniu wymiennika. Dodatkową zaletą jest to, że urządzenie jest wyjątkowo ciche – poziom hałasu wynosi 65 db.

Funkcje i opcje suszenia

Suszarka wyposażona jest w programy specjalne tj. suszenie wełny, mix, ręczniki, ciepły i zimny program czasowy, sport/fitness, pierze/puch, do prasowania, do szafy, super 40, czy koszule business. Dzięki tym funkcjom wypierzemy odzież sportową, pościel, a nawet delikatne koszule. Dodatkowymi opcjami jest faza ochrony przed zagnieceniami.

Suszarka Bosch WTW 85460PL jest skonstruowana z myślą o osobach o wrażliwej skórze oraz o alergikach. Dzięki swojemu wyposażeniu i dodatkowym funkcjom odzież po wysuszeniu jest delikatna, miękka i puszysta, a przy tym nieuszkodzona. Jest idealna dla suszenia koszul do pracy, pościeli, wełny, odzieży sportowej.

Pralnicowirówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *