Odkurzacze

Wielka siła w niewielkim odkurzaczu

Jeśli właśnie szukasz odkurzacza, który będzie zarazem niezawodny i dokładny, ale również elegancki i poręczny, ten odkurzacz właśnie jest dla Ciebie! Oczywiście mowa tutaj o odkurzaczu GL-30 ProPower 2.0. firmy Bosch (symbol BGL3A230B).

Z klasą

Czarny, o niewielkich rozmiarach a do tego poręczny. Odkurzacz Bosch GL-30 ProPower 2.0 wyposażony jest w innowacyjnie zaprojektowaną szczotkę, która pozwala na odkurzanie twardych powierzchni, tj. kafelki, czy klepki podłogowe, a także w standardowe akcesoria. Do nich należą: przełączalna szczotka rolkowa, ssawkę do odkurzania szczelin oraz tapicerek, rura teleskopowa.

Urządzenie jest proste w obsłudze. Posiada cztery, miękkie obrotowe kółka, które ułatwiają jego poruszanie na każdej powierzchni, wygodną rączkę, opcję automatycznego zwijania kabla oraz wskaźnik wskazujący potrzebę wymiany worka na kurz.

Wygoda sprzątania

Dzięki temu odkurzaczowi sprzątanie stanie się banalnie proste! Wyposażony jest bowiem w elektroniczną regulację siły ssania, regulowane za pomocą pokrętła. Do tego zasięg odkurzania wynosi 10 m.

Siła i bezpieczeństwo

W produkcji urządzenia wykorzystano innowacyjną technologię. Mota tutaj oczywiście o wysokoobrotowym silniku Hislin Motor, który zapewnia 2500 W, przy równocześnie mniejszym poborze energii elektrycznej. Dodatkowym rozwiązaniem zastosowanym przez firmę Bosch jest system PowerProtect, który gwarantuje wysoką skuteczność i dokładność odkurzania przy zapełniającym się worku.

Zastosowane w odkurzaczu filtry i worki dodatkowo ułatwiają jego użytkowanie osobom z alergią na pyłki, czy roztocza. Filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, dzięki czemu oszczędzamy koszty użytkowania. Jest nie tylko oszczędnym rozwiązaniem, ale i optymalnym. Filtr bowiem umożliwia osiągnięcie reemisji kurzu w klasie A! Worki do odkurzacza mają pojemność 4 L, co również obniża koszty. Jednak ważniejszy jest fakt, iż posiadają zamknięcie, które zapobiega wydostawaniu się kurzu i śmieci w worka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *