Odkurzacze

Bosch GL-30 ProAnimal – najlepszy przeciwko sierści

Jeśli jesteś właścicielem włochatego czworonoga docenisz ten odkurzacz. Dzięki w łatwy sposób pozbędziesz się sierści, a dzięki dodatkowemu filtrowi pozbędziesz się niechcianych zapachów. Posiada oryginalny kolor, określony przez producentów jako: czerwony kajeński.

Standardowe wyposażenie

Urządzenie jak wszystkie odkurzacze firmy Bosch posiada w swoim standardowym wyposażeniu takie akcesoria jak: przełączalna szczotka rolkowa, ssawka szczelinowa i ssawka do tapicerki, rura teleskopowa, worki na kurz o pojemności 4 litry. Odkurzacz wyposażony jest również w ciekawe udogodnienia, np. automatyczne zwijanie kabla, wskaźnik informujący użytkownika o konieczności wymiany worka, a także elektroniczną regulację siły ssania. Dzięki czterem, miękkim kółkom obrotowym i wygodnym uchwycie urządzenie jest wygodne w prowadzeniu i użytkowaniu.

Idealny dla właścicieli czworonogów

Urządzenie posiada dwa innowacyjne rozwiązania, które połączone ze sobą w jednym urządzeniu dają idealny odkurzacz walczący z sierścią na dywanach i nieprzyjemnych zapachem, który czasem występuje u właścicieli zwierząt. Jest to często spotykany problem.

Specjalna szczotka przeznaczona do gruntownego zbierania sierści z dywanów ma szerokość powierzchni ssania 290 mm. Dzięki czemu zbierze sierść z większej powierzchni przy mniejszej ilości wykonanych ruchów. Szczotka jest tak samo skuteczna w odniesieniu
do sierści psów, jak i kotów.

W zwalczaniu niechcianych zapachów pomoże nam Filtr Bionic. Zawiera on bowiem cząsteczki kaltratów, naturalnych substancji, które rozbijają łańcuch węglowy, będący przyczyną brzydkich zapachów. Dzięki niemu nasze powietrze będzie czyste, ale i będzie ładnie pachnieć.

Dodatkowe zalety

Bosch GL-30 ProAnimal posiada również filtr HEPA H13, który dodatkowo oczyszcza powietrze i zapobiega powtórnemu dostawaniu się kurzu do obiegu. Wyposażony w system PowerProtect i innowacyjny silnik Hislin Motor zapewnia doskonałą czystość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *