Odkurzacze

Oszczędne odkurzanie z Bosch BSGL5320

Zależy Ci na dokładnym sprzątaniu, a jednocześnie lubisz oszczędzać?? Ten odkurzacz jest dla Ciebie! Jest nie tylko precyzyjny w sprzątaniu, ale również pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną i nie tylko.

Oszczędzamy!

Najważniejszymi zaletami odkurzacza jest jego energooszczędność – urządzenie posiada klasę efektywności energetycznej A. Dodatkową zaletą jest worek zbierający kurz i śmieci podczas sprzątania. Ma on pojemność aż 4,5 litra. Dzięki czemu rzadziej będziemy wymieniać torebki na kurz.

Niższe koszty użytkowania zapewniają również dwa systemy: QuattroPower System oraz System PowerProtect. Pierwszy z nich zapewnia wysoką jakość odkurzania przy niskim zużyciu energii. Drugi zaś gwarantuje niezawodną pracę odkurzacza przy zapełniającym
się worku na kurz.

Wygląd zewnętrzny i podstawowe wyposażenie

Bosch BSGL5320 jest zgrabnym urządzeniem, które będzie nie tylko łatwo się przechowywać, ale również będzie pięknie się prezentować. Dominującym kolorem odkurzacza jest wiśniowy metaliczny z elementami czarnymi i metalicznymi. Dzięki temu wygląda nowocześnie. Odkurzacz posiada również przezroczysty zderzak AirBumper, który zabezpiecza ściany i meble przed zarysowaniem. Standardowym wyposażeniem odkurzacza jest bardzo cicha przełączalna ssawka SilentClean Premium, ssawka szczelinowa, ssawka do tapicerki, rurę teleskopową oraz 4 miękkie, obrotowe kółka. Zasięg sprzątania urządzenia wynosi aż 15 metrów, dzięki bardzo długiemu kablowi przyłączeniowemu.

Dodatkowymi ułatwieniami w obsłudze urządzenia jest automatyczne zwijanie kabla, elektroniczna regulacja siły ssania przy pomocy pokrętła, a także wskaźnik potrzeby wymiany worka na kurz, gdy jest pełny.

Dodatkowe zalety

Odkurzacz wyposażony jest w filtr HEPA. Jest on zmywalny, dzięki czemu obniżamy koszty użytkowania. Filtr zapewnia reemisję kurzu do powietrza w klasie A. Natomiast worek na kurz TYP GALL PLUS z zamknięciem ogranicza kontakt z pyłkami i roztoczami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *